MyGalil Logo - הגליל שלי - עסקים בגליל
 
לעסק ולמשרד
לבית ולגן
תרבות והעשרה
מסעדות בגליל
בריאות וטיפוח
אטרקציות בגליל
נדל"ן בגליל
אתרי אינטרנט
ביגוד ואופנה
ביטוח
בית מרקחת
בנקים
בעלי חיים
גלריות ואומנות
גרפיקה ודפוס
דואר 
חוגים וסדנאות
חקלאות
טיולים
לימודים
מוזיאונים
מוצרי חשמל
מוסכים
מחשבים
מסעדות
מרפאות
סוכני נדל"ן
עורכי דין
עיצוב פנים
פרסום ושיווק
ציוד משרדי
קוסמטיקה וטיפוח
רוחניות וניו - אייג'
רפואה משלימה
שיפוצים וצביעה
שירותים לאירועים
שירותים פיננסיים
אפשרויות פרסום
 

תנאי שימוש

 

האתר MyGalil מתיימר להיות מדריך העסקים המקיף ביותר של עסקים בישובי הגליל התחתון והסביבה. התכנים באתר נערכים ע"י גדי עציוני ולפי שיקולי המערכת וכפוף לתנאי השימוש. השימוש בכל המידע הנמסר באתר MyGalil הינו באחריות המשתמש בלבד. המידע המוצג באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ  או כל גורם מוסמך אחר בתחום.

 1. בעל האתר רשאי לשנות את תנאי השימוש הנ"ל ואת האתר מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש.
   
 2. יש להירשם בשם עסק ייחודי או שם בעל העסק ולא שם כללי ( לדוגמא- "גדי עציוני" או "גלילנט" ולא "עיצוב הקמת אתרים" ). עסק אשר נרשם ואינו עומד בתנאים אלו יימחק.
   
 3. אין לפרסם מבצעים, מחירים או תאריכים בסיווג. לכך ישנן אפשרויות פרסום נוספות.
   
 4. הנך מתחייב שלא לפרסם באתר את התכנים הבאים:
  תכנים הכוללים חומר בעל אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות, פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים, פוגעים ברגשות הציבור, וכן כל תכנים אחרים אשר מהווים הפרה כלשהי של כל דין.
   
 5. בעל האתר והמערכת רשאים לסרב לפרסם תכנים אשר לדעתם מפרים מי מהתנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר, והם רשאים למחוק תכנים אלו בכל עת.
   
 6. כל התכנים שיפורסמו על-ידיך ו/או באישורך באתר יהיו על אחריותך בלבד, ובעל האתר לא ישא בכל אחריות בגינם. עורכי MyGalil אינם אחראים לתגובות למידע שנחשף ע"י המשתמש וכל נזק הנגרם מכך.
   
 7. עורכי MyGalil לא מתחייבים כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים, ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. הימצאותו של קישור לאתר מסוים אינו מהווה אישור כי תוכן האתר מהימן, מלא או עדכני, ועורכי MyGalil לא ישאו בכל אחריות בקשר לכך. בנוסף, מערכת MyGalil אינה אחראית לכל נזק, אי-נוחות, אבדן, עגמת נפש או כל פגיעה אחרת, ישירים או עקיפים שיגרמו לך או לכל צד שלישי כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים אליהם תגיע באמצעות האתר.
   
 8. אתה תפצה את מערכת MyGalil או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה.
   
 9. לבעל האתר, קיימת זכות בלעדית להסיר כל תוכן שאינו ראוי ו/או פוגע או כל תוכן אשר נעשה בו שימוש אשר מנוגד לתנאי השימוש. במידה ויהיו הוצאות ישירות ועקיפות לצורך נושא זה, הגורם אשר ביצע את הפרת תנאי השימוש ישא בכל העלויות, הישירות והעקיפות.
   
 10. בהצטרפות לרשימת עסקים או בכל פניה אחרת לאתר הינך מאשר למערכת MyGalil ליצור עימך קשר בכל דרך שתמצא לנכון על מנת ליידע אותך על עדכונים באתר וכל נושא אחר הנתון לשיקולה הבלעדי של מערכת MyGalil.
   
 11. אין בעל האתר אחראי בשום מקרה על הפרסום ו/או התכנים המופיעים באתר.
   
 12. אחריות על השימוש היא על המשתמש בלבד. גלישה באתר ו/או שימוש באחד המקורות ו/או בתכנים מהווה אישור גורף לכלל תנאי השימוש.
   
 13. כל הזכויות על הגרפיקה, תמונות ותכנים באתר שמורות לגדי עציוני. אין להעתיק תכנים או לפרסם בשום צורה ללא אישור מגדי עציוני.

   
 

הגליל שלי - מדריך עסקים


לפרסום כאן לחצו לפרטים

 

 


עסקים מומלצים בכל הארץ
 

טיפים כל הנושאים
 

אתרי ישובים בגליל התחתון:
כפר תבור
מסד
שדה אילן
שדמות דבורה
מועצה אזורית


ליצירת קשר:

או בדוא"ל

 
   
אתר "הגליל שלי" הוקם כיוזמה פרטית של גדי עציוני לקידום עסקים באזור הגליל התחתון, הגליל העליון, עמק הירדן, רמת הגולן
 

גליל תחתון | מפת האתר | קישורים | מסעדות בגליל | עסקים בגליל | אטרקציות בגליל | בתים למכירה בגליל | נדל"ן בגליל

 כל הזכויות שמורות לגלילנט 2019 MyGalil
 

עיצוב אתרים גלילנט
עיצוב אתרים Galilnet.com